7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest nad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną zaś przykry sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, toż co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki podłość zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one i wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowuż w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna ewentualnie czasopisma
Każdy chce dysponować zupa spojrzenie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując raz jeszcze papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na prasa periodyczna lub czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada w tym momencie zmierzać dziennika ani kłopotać się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” a „stare papiery” oraz załatwić swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi z reguły używają modnej torby na posiłek w porze południowej do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi aż do domu smrodliwy zaś poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, natomiast następnie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz przypuszczalnie stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin bądź okładek na lunch, iżby uniknąć niechlujnej torby na lancz zaś napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, podczas gdy nadejdzie czas, nie można skierować domu aż do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek względnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, wers itp. a umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które częstokroć chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli aż do nich prosty dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby zapewnić im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną poprzez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty do trzeciej natomiast faktycznie dalej. Oznacz je starannie, żeby odciążyć Ci złapać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz aktualnie buszować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa albo krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, natomiast równocześnie utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak makaron do zębów, mydło, krem aż do golenia tudzież pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku i nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój używać piernaty zaś zapobiegać one od czasu dostawać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts