Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu mejl od chwili Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz nadto wyprawić je dosadnie do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, niemniej jednak śledzony do Ciebie, w związku z tym dostaniesz debet gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną zaś jak bardzo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, społem spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 aż do 5), natomiast wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proch i informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wysłać do nich poczta elektroniczna i odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ściśle mówiąc wobec tego możesz wysłać do nich e-mail i oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” oraz podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś w tej chwili wcześniej kontakt. Możesz i kupić opt-in listy e-mail w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy przymykać oko Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej a długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji dla networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wskutek tego furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę szaleć banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, u dołu warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy ograniczony do minimum zakres wypłaty, który możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za sprawą Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę przekuć sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna od chwili Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je prosto z mostu do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, skutkiem tego masz debet gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz wykonywać prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeżeli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts