Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy list elektroniczny ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od czasu Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz prócz tego wyekspediować je otwarcie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, mimo to śledzony aż do Ciebie, stąd dostaniesz debet gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną a jak dużo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, co do jednego z pełnym raportowania zespołu, wybierane za sprawą warstwę (1 aż do 5), i wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch dodatkowo informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tym samym możesz wysłać do nich e-mail oraz wynaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy również dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), owszem tedy możesz wyekspediować do nich mejl i deklarować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest filia „Zaproszenia” tudzież jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś nuże wprzódy kontakt. Możesz również kupować opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypadkiem być ważnym źródłem informacji w celu networkingu oraz konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dlatego furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, poniżej warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, który możesz przesiać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przez Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę dokonać zmiany sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska i adresy mejl osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja list elektroniczny od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je wyraźnie do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, dlatego masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz sprawiać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, jeśliby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts