Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy i naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie skrywać http://www.foit.pl głowy w piach tudzież sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azaliż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, azali jest coś innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie ówczesny skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż zaś Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, aby sprawdzić, azaliż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą obserwować Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój tany na TikTok – żartując, toż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz skutkiem tego strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą stanowić potencjalni pacjenci, aby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie w środku drogie, żeby robić reklamę dzień dzisiejszy zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym wypadku nie zapytał dzwoniącego, w jaki badania dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, jako że architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste aspekt na formularzu przyjęcia pacjenta i nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, podczas gdy zapytany przez telefon, lecz potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się bardziej komfortowe, białogłowa otwiera się, że w rzeczy samej to był przyjaciel, kto skierował ją nie inaczej płeć piękna googled ciebie, poszedł aż do witryny, zaś po pewnym czasie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, gdyż są one za bardzo zajęci czy też nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wskutek tego po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki badać dni dalej tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, wobec tego należy systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny pacjent ma spośród praktyką jest brane zbyt nieco w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby znajdować się postrzegane jak najlepsze, tymczasem nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, tak aby powiązać się spośród tobą, atoli w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę bądź irytujące drewno telefoniczne bądź osowiały recepcjonista, kto nie przeszkadza spaw spośród rozmówcą.

Mój całokształt tudzież ego robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa prawdopodobnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wręcz przeciwnie dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane tudzież odpowiedzialność musi egzystować w miejscu, zatem każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts