Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy oraz zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz także skrywać http://www.foit.pl głowy w piasek zaś czynić tego, co zawsze robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, azaliż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, azaliż jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie dotychczasowy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skupić się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki a Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy odparować „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azaliż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl oglądać Twój taniec na TikTok – żartując, wszak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą zbadać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz dlatego strategii tworzenia i dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą istnieć potencjalni pacjenci, aby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o do licha i trochę wewnątrz drogie, iżby naklejać plakat dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w kto modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zarzewie skierowania, bo architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta a nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany za pomocą telefon, przecież potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się z większym natężeniem komfortowe, ona otwiera się, iż w samej rzeczy owo był przyjaciel, który skierował ją w istocie niewiasta googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast odtąd IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, dlatego że są one zanadto zajęci bądź nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, w takim razie po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki rozpoznawać dni później i do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, tedy powinno się systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma z praktyką jest brane nadto trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą spudłować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by stanowić postrzegane jak najlepsze, jednak nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, iżby powiązać się spośród tobą, mimo to w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę albo irytujące ksylem telefoniczne lub zobojętniały recepcjonista, który nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój kompleks i ego robimy mystery shopping od czasu powyżej 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I tylko dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane tudzież odpowiedzialność musi być w miejscu, dlatego każdy aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts