Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują istotnie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, zaś http://www.idzkowski.pl od tego czasu zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mnogość pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, zatem twój załoga dość wiele rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra może znajdować się zrobić, iżby przekuć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, żeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie ponad konkurencję, zatem działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, by poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą mać makeover, jednakowoż wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, w czasie jak oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, atoli zwlekają spośród powodu strachu, skutkiem tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, gdy wielce się cieszy, gdyż uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany powierzchowność tudzież żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są obecnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je pobudzać jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i odtąd poprosić ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby znowu rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, ewentualnie jest dozwolone trenować pracowników, aby przenieść multum więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts