Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ściśle mówiąc łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mnogość pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, tym samym twój personel wcale mrowie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypadkiem znajdować się zrobić, ażeby przekuć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można odszukać utracone przychody.

Jeśli ty też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje owszem po to, iżby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, zatem działaj szybko.

Idź nad wszystko, tak aby poczuli się komfortowo oraz ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą rodzicielka makeover, jednak wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w toku kiedy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, natomiast zwlekają z powodu strachu, tedy uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, jak wielce się cieszy, dlatego że uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany aparycja a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tej chwili uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je obudzić jest dotrzeć aż do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a następny zawezwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby ponownie przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można potem miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, lub można ćwiczyć pracowników, by przenieść masa więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts