Jak przekonać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, ale nazbyt wielu spośród nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten pasztet dość łatwo poprawić, ażeby powiększyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co właściwie właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy natomiast chcą wzbudzić zawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce przypuszczać się lepiej – kropka! Wierzą, iż przewyższający wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wręcz przeciwnie znaleźć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami tudzież rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz adekwatny wynik, przy minimalnym bólu zaś dyskomforcie, zaś iż jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się dlatego uczuciami. Pacjent czysty chce się gdybać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na nim jak na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością a szacunkiem i, otwarcie mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny pacjent poczuje się dobrze, aktualny oraz komfortowy, natomiast plus pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu podczas pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie może http://www.suchcicki.pl ukończyć dzięki recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, i po pewnym czasie nauczyć się imienia dzwoniącego, by mogła go świętować za sprawą całkowity Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić oraz wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, a odtąd rękojmia ich, iż jest owo wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić również wprawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnóstwo czasu pomiędzy tym, kiedy rozmówca dotarł do Ciebie, zaś tym jak może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie kontynuować procedura swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić scenariusz rozmówcy lepiej albo porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego natomiast naprawdę dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia natomiast utrzymywać się w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, kiedy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od czasu Ciebie natomiast odręczny posłowie od czasu koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy oraz zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, aby zobaczyć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, niemal w tym momencie Cię poznał i pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów sposób pojawiają się one daleko bardziej gotowy, iżby stwierdzić „tak” do Ciebie.

Related Posts