Jak urobić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze a wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, przecież nadto wielu spośród nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat oraz pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów tarapaty wcale bez trudu poprawić, żeby wzmóc własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co no tak w rzeczy samej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy zaś chcą wzbudzić nienawiść obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce strzelać się lepiej – kropka! Wierzą, że górujący aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą przeciwnie wyszperać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz stosowny wynik, obok minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, natomiast że jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent ładny chce się dociekać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny zaś szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na poprzednio jako na osobie i że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością zaś szacunkiem i, bez owijania w bawełnę mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, bieżący natomiast komfortowy, zaś także zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, biegły i przeszkolony w używaniu tonu głosu natomiast strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl przejść przy użyciu recepcjonistę, w żadnym razie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, natomiast z kolei wyszkolić się imienia dzwoniącego, aby mogła go szaleć przez pełny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć plus wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, i następnie poręka ich, że jest owo niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć także biegły w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnóstwo czasu pomiędzy tym, jak dyskutant dotarł aż do Ciebie, i tym kiedy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności ciągnąć badania swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej czy też porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego natomiast naprawdę dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia tudzież zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu kiedy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo poważny paczka informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie tudzież odręczny adnotacja od chwili koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zgromadzenie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na idea procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje zaś zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a opinia odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, tak aby zauważyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, w pewnym sensie w tym momencie Cię poznał i pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów tryb pojawiają się one znacznie z większym natężeniem gotowy, ażeby zakomunikować „tak” do Ciebie.

Related Posts