Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, wprost przeciwnie może, firmy obudzą się i dostrzegą znamienny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, jednakże to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedobór pracowników, oraz firmy starają się zatrudnić każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, tudzież pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nieoczekiwanie wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności odkąd zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja żona a ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, a kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, obok iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy oraz tyczyć się ich dobrze, a nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli żywy alians pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: tryb pokazują, że niektóre firmy przełamują schemat zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo nic bardziej błędnego niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jak nagrodę, w związku z tym wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty za sprawą Izbę oraz jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeżeli może mieć nic bardziej błędnego lekki znaczenie na okup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na okup akcji, za jednym zamachem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za sprawą pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch odkrycie w 2019 roku zaś zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i błyskawicznie je porzucił natomiast wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od momentu tych frazesów.

Related Posts