Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo z ust skierowanie jest zgoła najlepsza marketing jest dozwolone puścić w ruch do swojej praktyki. Jest owo plus najtańsza rodzaj reklamy, iż jest dozwolone wkładać w tudzież zajmuje minimum czasu natomiast wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kolega mówi pozostały przyjaciel, członek męski http://www.gesikowski.pl rodziny, lub kolega o tobie, to jest złoto. Są w tej chwili na dzień dobry sprzedawane na ciebie, nie są tak wrażliwe na cenę i są w wyższym stopniu prawdopodobne, by pozostać lojalnym poniżej Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, redukcja kosztów marketingu zewnętrznego natomiast modyfikować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz parę poleceń odkąd swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, mimo to chcesz je od każdego szczęśliwego pacjenta – nie lecz wybranych kilku.

Uczyń powiedzenie ustne świadectwo z pracy priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy i włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów z pacjentami, przez wzgląd którym czują się oni traktowani najsampierw jak osoby, tudzież wówczas później w charakterze pacjenci.

Używaj ich imion tudzież nawiązuj kontakt naoczny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, i potem pozwól im mówić. Chodzi o to, aby najpierw nawiązać z nimi osobistą więź, iżby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć dwie minuty na nich jako na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, rzemiosło czy też lada co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przed Tobą i opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się no tak bez liku o danej osobie, jeśli pokażesz, że jesteś nią zainteresowany. I będziesz zdziwiony tym, czego się dowiesz.

Być może są one członkiem mediów czy też są one częścią dużej firmy, która być może użytkować z http://www.gajcy.pl usług jako perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy spośród nas ma średnio coś koło tego 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy spośród twoich pacjentów powiedział lecz wciąż niejaki spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, że będzie PODWOIĆ wzrost praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, zawiesić dookoła z innymi podobnie myślących ludzi, więc chcesz, by Twój „preferowany pacjent” przynieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego w środku pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, iż chcesz więcej pacjentów takich podczas gdy oni zaś jeśliby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę zaś kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi poprawnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, w następstwie tego produkuj jej wiele w celu różnych kanałów medialnych, aby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl dzielić się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną a zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, kto mówi o liposukcji (oczywiście za jego zgodą), i potem przekazać go na YouTube oraz Vimeo.

Podziel to na małe kawałki natomiast prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, ażeby opracować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację z pacjentem tudzież wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach zaś informacjach prasowych. Wyślij e-mail spośród informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów tudzież dodaj „Podziel się tym z przyjacielem”.

Chodzi o to, by wykorzystać niejaki element treści w wielu różnych kanałach medialnych, ażeby zwiększyć swoją życie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne oraz łatwe dla swoich pacjentów, aby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród logo wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą sprawiać zdjęcia spośród Tobą http://www.siwecki.pl zaś Twoim personelem tudzież notować wideo spośród relacją, zaś po pewnym czasie wysłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie zaś Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w środku pewnik. Chcesz zwolnić swoim pacjentom, lecz miałki formularz wygenerowany za pośrednictwem maszyna matematyczna nie wystarczy.

Pacjenci chcą istnieć doceniani za swoje wiara natomiast uznani za swoje wsparcie, zatem okaż im wdzięczność.

– Niech kadra już do nich zadzwonią, by im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami odkąd Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, by im podziękować
– Wyślij niespodzianka spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, w związku z tym zrób wielką sprawę z tego, kiedy niezwykle doceniasz ich polecenie, i więcej osób będzie pójść śladami za nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw bezobsługowy oprogramowanie nagród, który potwierdza zaś dziękuje twoim pacjentom w ciągu pomagier w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, tak aby utrzymywać się o krocie więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, jakkolwiek sprawić to z ostrożnością, aby nie oddać się z dala od momentu kłopotów z towarzystw medycznych tudzież ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie można wynagradzać komuś, kto zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie być może egzystować wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts