Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego aż do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, tymczasem jest pewien rozdział, kto jest rzeczywiście apropos naszej branży, iż chciałem się przedtem spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji notorycznie wyglądają jak dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, przecież są w rzeczy samej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; wszelako podczas gdy aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się wyrzec się bieg budowania tudzież już przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, pomimo tego krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, jako że nie udaje im się obronić spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby być w użyciu natychmiastowe rezultaty tudzież w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz obecnie są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przez łysek względnie dwa, nie podoba się wyniki, przeto skaczą spośród tego aż do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają dość długo, ażeby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić plan w miejscu, iżby je pielęgnować, tym samym dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, by wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani i w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują ufność spośród tym pacjentem poprzednio spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się i udzielać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież odbyć przez swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych stąd więcej pacjentów sprawić owo samo natomiast no tak w przyszłości i faktycznie dalej.

Więc aktualnie masz bieg i schemat, jaki buduje rozpęd, z tej przyczyny masz nieugięty pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja praktyka działa jak dobrze naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przeżyć burze konkurencji zaś COVID zaś cokolwiek innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś posłużyć się z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy a kłopotów.

Related Posts