Praktyki od dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakże jest pewien rozdział, kto jest naprawdę apropos naszej branży, iż chciałem się zanim z wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, atoli są w gruncie rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; jednakże gdy natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania a przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się wyrzec się przebieg budowania zaś aktualnie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, by otrzymać natychmiastowe rezultaty natomiast bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, i w tym momencie są w pętli zagłady zaś zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, bądź katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem miesiąc czy też dwa, nie podoba się wyniki, w następstwie tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają wcale długo, by trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, który byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, o ile pomieścić mapa w miejscu, by je pielęgnować, w związku z tym dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, ażeby sterczeć się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cięgiem się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują zaufanie z tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od chwili pierwszego telefonu, który wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi pomiar WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się a udostępniać na własnych platformach społecznych, dlatego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast odbyć dzięki swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych w związku z tym więcej pacjentów zdziałać to samo a właściwie dalej i no tak dalej.

Więc aktualnie masz bieg oraz schemat, kto buduje rozpęd, wskutek tego masz nieugięty rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To wcale nie było ważniejsze niż teraz, ażeby Twoja praktyka działa gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która przypadkiem przetrzymać burze konkurencji natomiast COVID natomiast co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy a kłopotów.

Related Posts