Przewodnik dla początkujących: Wprowadzenie do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, jaki został spełniony na technologii Blockchain a widać został uruchomiony w 2009 roku za pośrednictwem tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych i uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów może utrzymywać się wydobytych. Inne w najwyższym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic natomiast twarde rozwidlenia Bitcoin, takie podczas gdy Bitcoin Cash zaś Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, ażeby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie oraz starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że danina nagle spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ jarmark kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, dlatego że nie ma kontroli żadnego rządu ponad kryptowalutą, gdyż jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem tudzież zdominuje wszystkie waluty, takie gdy USD, EUR, INR oraz ASD w przyszłości http://www.borejko.pl oraz stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego powinno się i czemu nie pożądane byłoby wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, i od tego czasu plus minus 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą w celu każdej monety.

Niektóre spośród powodów, których doświadczyłem i którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – skutkiem tego użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, by przenieść kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie do waluty fiat, gdzie eksploatator potrzebuje platformy takiej gdy bank, iżby wydawać pieniądze z jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na wielce bezpiecznej technologii blockchain oraz prawie zerowe szanse na włamanie tudzież kradzież kryptowaluty, tak długo jak nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawsze wystrzegać się kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na śmigły zarobek, tudzież potem pada ofiarą szumu bańki i traci swoje pieniądze. Lepiej jest, żeby użytkownicy przeprowadzili mnogość badań nim zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze przyzwoicie jest ulokować swoje kapitał w wielu kryptowalutach w miejsce jednej, albowiem zauważono, iż parę kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, jeśliby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których pożądane byłoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, i końcówka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w dalszym ciągu dominuje na rynku kryptowalut, jednakowoż jego udział nieoczekiwanie spadł z 90% aż do 38%, a Altcoiny takie kiedy Litecoin, Ethereum, Ripple jak grom z jasnego nieba wzrosły natomiast przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl nieustająco dominuje na rynku kryptowalut, tymczasem nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba pomyśleć na przestrzeni inwestowania w kryptowaluty. Niektóre spośród głównych kryptowalut, które musisz wywiać pod uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie natomiast podczas gdy wierzyć kryptowaluty?

Podczas gdy nieco lat temu nie było bez trudu kupić kryptowaluty, aliści w tym momencie użytkownicy mają mnóstwo dostępnych platform.

W 2015 roku, Indie ma dwaj główne platformy bitcoin Unocoin portmonetka oraz Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą wierzyć oraz wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą nabywać bitcoin z portfela tylko, jakkolwiek nie od czasu innej osoby. Istniała różność w cenie kupna zaś sprzedaży, zaś użytkownicy muszą zrewanżować się pewną nominalną opłatę za sfinalizowanie transakcji.

W 2017 roku twórcze myślenie Cryptocurrency wzrósł ogromnie, tudzież danina Bitcoin wzrosła spontanicznie, wyjątkowo w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin oraz przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax zaś Zebpay to dwaj główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – kto zajmował się przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na postęp z innymi altcoinami, i nawet zmusiło Unocoin i innych aż do dodania więcej walut do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami tudzież blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange dla swoich użytkowników, tak aby mogli kramarzyć wieloma kryptowalutami pomijając handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica pomiędzy obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe kupno natomiast sprzedaż na to samo Bitcoinów, na przestrzeni gdy na UnoDAX użytkownicy mogą złożyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę natomiast jeżeli pasuje białogłowa aż do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się w środku pomocą adresu list elektroniczny a podając dane KYC. Gdy ich konto zostanie zweryfikowane, wolno zacząć kupiectwo monetami ich wyboru.

Related Posts