Sposoby na akwizycja produktów z Chin

W 2020 roku cały kula ziemska został zamknięty z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego również Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na dostęp aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz mieć problemy spośród importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy odciążyć Ci w imporcie produktów z Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów odkąd chińskich dostawców, takich jak Made in China zaś Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas poczta elektroniczna z opisem przedmiotów, które chcesz co do jednego z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyłowić spośród różnych dostawców.
Możemy wspomóc Ci przejść http://www.doroz.eu za pośrednictwem całkowity proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł pogadać wprost spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia oraz naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie orzec materiał, wielkość a barwa produktów.
Możemy wyprawić Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów tryb możesz trwać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu otwarcie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proszek błogostan ducha.
Po tym, gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy odciążyć Ci wyekspediować płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność do dostawcy bezpośrednio. Wybór trzeba aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy również być w użyciu kontenery ładunkowe gwoli Ciebie. Dlatego nie musisz się kłopotać o wysyłkę i dostawę, jako że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest oraz zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wynaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou natomiast obok innych dostawców w Chinach.

Możemy pomóc w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC lub usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy przynieść ulgę w negocjacjach z dostawcami
Możemy sprawić sobie w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe oraz usługi

Możesz liczyć na Morefar Global a genealogia produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy całość ekspertów, iżby poprowadzić Cię za pomocą everyman cykl procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, iżby podnieść osobisty biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts