Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę kiedy pokupny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w wielce krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, natomiast nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest lecz praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tym momencie na swoje pomagier całej odpowiedzialności w środku robienie przychodów. Możesz wciąć wolne i dalej dysponować błogość ducha wiedząc, że Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, ażeby najść jest odmienić osobisty pracownicy w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest ale wręcz menedżerami, oraz istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy zdobyć pewne rzeczy, w trakcie jak rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo natomiast wizję, w tamtym czasie Twój agregat staje się właściwy spośród TWOIM celem.

Będą ubóstwiać pracować w celu Ciebie tudzież wygrywać dla Ciebie pieniądze, bo wiedzą, dokąd zmierzasz zaś chcą stanowić tego częścią, skoro owo wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa zaś odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby trzymać się planu. Zamiast pomijać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich plan pracował dla nich i przynosił sztywny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna tryb jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, mimo to niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca znowu zaś raz jeszcze tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp staż w poprzek relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak tak aby niewiasta wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój bardzo dobry schemat biznesowy byłby:

Prawie do głębi zarządzany z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie bis większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / ewentualnie która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większość chirurgów, twoja obecna świat dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia nie mówiąc o swoją praktyką, ponieważ czują się pomijając kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, albowiem nie wiedzą, kiedy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, by ich biegłość pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … jest dozwolone otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, ażeby zrealizować swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na rozwój praktyki.

Related Posts