Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę gdy intratny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie zaś z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, natomiast nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest tylko praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz natychmiast na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz nadać czas wolny zaś nadal mieć spokój ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, aby opanować jest zmienić osobisty personel w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest lecz menedżerami, natomiast istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy dochrapać się pewne rzeczy, w czasie kiedy władza kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli nic bardziej błędnego „zarządzasz” swoim zespołem, to masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo a wizję, w owym czasie Twój kompleks staje się poprawny z TWOIM celem.

Będą wielbić wykonywać pracę dla Ciebie zaś zarabiać w celu Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, bowiem owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma plan oraz przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich mapa pracował w celu nich zaś przynosił nieporuszony ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bo uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna strategia jest szpica w celu Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, niemniej jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca jeszcze raz zaś znowu natomiast odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy rozwój staż przez relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak by kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większa część chirurgów, Twój godny podziwu projekt biznesowy byłby:

Prawie w każdym calu prowadzony za pomocą Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / albo która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia poza swoją praktyką, dlatego że czują się poza kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, albowiem nie wiedzą, gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, żeby ich praktyka pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce gruntownie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, by doprowadzić do realizacji swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na przyspieszenie praktyki.

Related Posts